Wkrocz do kawowego świata

Nadeszła wiosna, a więc na ulice wyszły tłumy ludzi. W jednej dłoni lody, a w drugiej – kawa! Kawa jest dobra na wszystko. Dodaje energii i poprawia humor. Kawy nigdy za wiele!

Na początek dnia

„Kawa to podstawowy napój dnia” – tak głosi powszechne motto każdego rasowego kawosza. Ci, którzy za kawą nie przepadają, i tak prędzej czy później zdeterminowani poszukują kofeiny. Lepiej więc mieć kawę. Zaraz po przebudzeniu zaparzamy ją do śniadania, aby dodała nam energii na cały dzień na uczelni albo w pracy. To dzięki niej nie zasypiamy w tramwaju i w autobusie. To ona ratuje nas przed niezauważeniem pędzącego samochodu, abyśmy senni nie przeoczyli czerwonego światła. Gdyby nie ona… Po co gdybać! Ona jest całym naszym życiem!

Na środek dnia

Godzina 12.00 to czas, w którym ledwo stoimy na nogach, a co dopiero pracować! W takim stanie? Na ratunek przychodzi… kawa. Oczywiście, że kawa. Pod każdą postacią, hektolitrami, nieskończoną liczbę razy dziennie – wlewamy ją w siebie, aby przetrwać. Survivale są w porządku, ale nie wtedy, gdy telefony wręcz się urywają, drukarka piszczy jak wściekła, a szef co chwilę dostarcza nam przyjemności w formie maili. Co jeśli nie kawa? Kawa!

Na koniec dnia

A pod wieczór, kiedy wracamy z pracy, ze świadomością, że w końcu możemy poświęcić czas sobie… mimowolnie zamykają nam się oczy. Nie możemy czytać, bo literki zlewają się w chaotyczną niecałość, komedia okazuje się nieśmieszna, a licząca na relaksującą rozmowę przyjaciółka doczekuje się jedynie zdawkowych wiadomości – na więcej nie mamy siły. Wtedy z pomocą przybywa – niezastąpiona! – kawa. Czy komukolwiek trzeba udowadniać, że pod jej wpływem nagle mamy ochotę zawojować świat?

Zawsze!

Kawa, kawa, kawa. Ale jaka? Każda. Najlepiej taka, która zapewnia nam niesamowite doznania przy niewielkim nakładzie pracy. Nie mamy czasu, potrzebujemy porządnego kopa. Wszystko wskazuje na to, że ją znaleźliśmy. Kawa w saszetkach to wasza wybawicielka. Dzięki niej zyskacie cenny czas, swobodę i oszczędzicie sobie szorowania kubka. Kawa pads jest ideałem nad ideałami. Przekonajcie się o tym sami!